Haber Dekor - Güncel Dekorasyon Haberleri

2020’de En Çok Tercih Edilen Doğtaş Koltuk Takımları

0 2

2020’DA EN ÇOK TERCİH EDİLEN DOĞTAŞ ÜRÜNLERİ
Evlerimizi çeşitli mobilyalar ile doldurmayı çok seviyor ve bu ürünleri yerleştirmeyi çok seviyoruz. Evimizin büyüklüğüne göre ihtiyaca cevap vermesinin yanı sıra evimizi güzelleştirme ve karakterinizi yansıtacak mobilyalar seçmeli ve ona göre dizayn etmelisiniz. Her kategoride olduğu gibi mobilya dünyasında da moda rüzgârı ve trendler yer almaktadır. Her dönemim kendine özgü stili mevcut o dönemim stilini pek çok evde kendine özgü yerleşimi baş rol oynar. Öyle bir dönem geliyor ki chester koltukların devri başlar bir dönemde ise köşe takımları o dönemim başrolünü oynar. Öyle ki her dönemde klasikle modern birbirine zıt ama birbirini birleştiren bir barışçıl döngüyle mobilya trendlerini birbirini belirlemeye devam etmektedir. O döneme ait popüler her akım girdiği her evde kendi özelliğini mutlaka yansıtır. Farklı yaşam alanları ve farklı kişiler sayesinde herkes kendi özelliğine göre evini düzenler. Tabi ki o dönemin trendlerinden geri kalmadan. Öyle ki sürekli kendini yenileyen ve kendi tarzından da hiçbir zaman ödün vermeyen Doğtaş stili pek çok koltuk ve oturma grubuna bakarak görmeniz oldukça kolaydır. Her evin olmazsa olmazı koltuk takımları 2020 yılında da pek çok müşterisini karşıladı, dostlarınız ile keyifli sohbetlere ve dinlenme zamanlarına eşlik ederek, bireyleri mutlu etti bulunduğu mekâna anlam katmış oldu. Dünyada bulunan milyonlarca evli ve yeniden dekor edecek bireyler Doğtaş’ın insanlara verdiği huzur ve ferahlık hissi sayesinde daha çok ilgi gördü. Birbirinden farklı koleksiyonlar bir araya getirerek insanların gözünü doyurdu bu sayede güven ve saygı uyandıran bir firma oldu “Hem bizden olsun hem de çağa ayak uydursun” isteğini oldukça iyi karşılayan Doğtaş koltuk modelleri her özelliğe hitap edebilme seçeneği ile de konforlu ve kullanışlı sayesinde kendine güven katmıştır. Koltuk sadece oturulan bir araç değil evin özelliğini değiştiren, dilini belirleyen, mührünü veren bir figürdür ve Doğtaş tasarımları hem kullanışlı hem de modern olabilmeyi önemser.

Koltukları inceleyecek olursak

Diamond Koltuk Takımı
Evinizi süslemekle kalmayacak aynı zamanda salonumda estetik ve modern bir koltuk tasarımı görmek istiyorum diyenler için Diamond koltuk yakımı baş roldeydi. Onun yüksek albenisi, bir bakanın bir daha baktığı cinsten aurası, birbirinden farklı görünümde mücevher desenli ve aksesuarlı kesimi, kapitone geçişleri, oldukça geniş ve bir o kadarda rahat oturma alanları ve sakin tonlardaki klas renkleriyle en üst düzeyde görsellik ve ergonomik modelleri ile kendi tarzını oluşturmuştur. Öyle görünüyor ki gelen tüm misafirlerden on üzerinden tam not alarak övgüleri alarak kendine anlam değer kattı. Diamond koltuk takımı aldığı bu tam notlarla birbirinden farklı Doğtaş çalışanın göğsünü kabarttı.

Luna Koltuk Takımı
Luna koltuk takımı öyle ki sadeliği hayatının merkezine alanların ve sakin bir ortamda yaşama düşüncesi olanların çoklukla tercih ettiği ve 2020’nin kötü şansını kıracak ve mutlu edecektir. Çünkü hem alabildiğine konforlu ve bir o kadar da rahattı, bulunduğu mekana kendi huzurundan bulaştırdı.

Sante Koltuk Takımı
Birbirinden farklı keyifli sohbetlere tanık olacak olan, hem sessizliği hem heyecanlı zamanlara eşlik eden, daima rahat ve süreklilik arz eden bir aydınlatma enerjisini sizlere yansıtan Sante koltuk takımı ile evler isminden söz ettirdi ve mobilya alacak olanlara ilham kaynağı olmuş oldu.


Monarch Prime Kotluk
Göz yormayacak detaylarıyla aynı zamanda derinlerinde saklı bir rahatlamanın yumuşak geçişlerle hissettiren Monarch Prime koltuk girdiği her eve kendini adapte olabilen varlığıyla pratik ve çağdaş bir stilin sözcüsü oldu ve 2020’de bütün evlerin salonlarda ben de vardım iddiasını yeniledi.

Bianca Kotluk
Oldukça natürel olan Bianca koltuk adeta doğanın içinden kopup gelmiş gibi bir hava katarak kullanıcılarını mutlu etmektedir. Doğanın eşsiz renkleri ve birbirinden farklı güzelliğini yansıtan ve rahatlamasını sağlayan bir yapıya sahip. Her zaman şık tarzı evlere taşıyan Bianca 2020’nin en çok tercih edilenlerinden ve çizgisini bozmadan yaşam alanlarınıza heyecan katmaya devam eden bir yapısı var.

KÖŞE TAKIMLARI

Matera Köşe Takımı
Her ev için kullanılabilen Matera Köşe takımı adını bulunduğu forumdan aldı. Onun adı Doğtaş Ailesi arasında “Minik Dev” oldu. Evdeki küçük ve minimal alanlar için oldukça kullanışlı ve bir o kadarda güzel tasarlanmış; yüksek potansiyelli ve lüks duruşuyla kendi tarzını yaratan Matera köşe takımı aynı zamanda yatak olabilme özelliği sayesinde evlerde daha çok tercih edilmekte, sandık fonksiyonuyla da evin dağınık olmamasını, dar alanlarda bile geniş kullanım kolaylığı sağlıyor. 2020’un en çok seçilen ürünlerinden birisi olan Matera Köşe takımı minik alanların büyük kahramanı oldu. MATERAYATAKLI SANDIKLI KÖŞE KOLTUK 3590 TL

Mayer Köşe Takımı
Köşe takımları rahat ve estetik görünümü ve fonksiyonel özellikleri ile daima ilk sıradalar ve modaları asla bitmiyor. Doğtaş’ın modülerlik özelliği ile zenginleştirdiği Mayer köşe takımı birbirinden ayrı kullanılabilen modülleri sayesinde lüks ve kullanışlı bir tasarım olarak oldukça ilgi duyulan bir köşe takımı oldu. Mayer’in hem gündelik hem de şık kombinasyonlara uygun olan karakteristiği sayesinde en çok tercih edilenler arasına girmiştir.

MAYER İKİLİ MODÜL SOL 2200 TL, MAYER İKİLİ MODÜL SAĞ 2200 TL

Loft Köşe Takımı
Loft Köşe takımı da dar alanlar ve oldukça rahat ve konforuna önem verenlerin ilk tercihi olmuştur. Oldukça canlı ve parlak görünümü ile göz dolduran bir yapıya sahiptir. Bu sayede Loft köşe takımı sadeliğin ve yalın şıklığın tek adı olmuştur.

LOFTYATAKLI SANDIKLI KÖŞE KOLTUK 2290 TL

Luna Köşe Takımı
Luna köşe takımı birbirinden bağımsız kombine edilebilen bulunduğu alana göre şekillenen uyumlu ve karakteristik duruşuyla çok tercih edilen kombinelerden birisi. Lüks tarzın en avangart örneklerinden birisi olan Luna köşe takımı tekli modülü ile büyük alanlara uyum sağladı ve mekanları bir birinden farklı kıldı.

Hector Köşe Takımı
Hector Köşe takımı kendi alanında bir yıldız oldu. Bulunduğu alana oldukça iyi uyum sağlamakla kalmadı o alanı zengin ve dolgun gösterdi, orta sehpa ayrı bir modül olsa da kendisini tamamlayan bir parça oldu. Kendini zengin ve ergonomik bir görüntü sağlayan bu hector koltuk takımı insanlara rahatlık ve huzur vermekte bu sayede insanların en çok tercih edilenler arasında kendisini buldu. Doğtaş kalitesi 2020 yılına bu çok özel koleksiyonlarla insanların hayatına damga vurdu. Evler, ofisler ve tüm yaşam alanları yeni nesil çizgilerle donandı. Siz müşteriler hayal etti Doğtaş gerçeğe dönüştürdü.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.