Haber Dekor - Güncel Dekorasyon Haberleri

3D Duvar Kâğıdı Modelleri

0 12

Duvar kâğıtlarında çeşitlilik son zamanlarda ciddi oranda arttı. İlk etapta çok sade ola duvar kâğıtları sonraları, desenli, takip eden desenli gibi çeşitlere sahip oldu. Şimdilerde ise çok favori olan üç boyutlu modelleri bulunuyor. İlk zamanlar sadece taş deseni üç boyut haline getirilmişken; şu sıralar manzaralar da bu gruba dâhil olmuştur. Evlere çok farklı bir hava katan duvar kâğıtları fiyat olarak da diğer alternatiflere göre çok uygun.

Taşlı 3D Duvar Kâğıtları

Taşlı duvar kâğıtlarının da kendi içerisinde farklı çeşitleri bulunuyor. Kaya desenli olanlar ve küçük sıralı taş biçiminde olanlar buna örnek olabilir. Taş desenli üç boyutlu duvar kâğıtları, tıpkı taş döşeme gibi son derece gerçekçi görünüyor. Taş kaplamalar fiyat açısından; duvar kâğıtlarına oranla çok pahalıdır. Bu nedenle üç boyutlu duvar kâğıtlarını tercih edebilirsiniz. Ancak odanın her duvarına değil; sadece kendini en çok belli eden düz olan duvarına uygulamanız daha şık olacaktır.

Manzara Resimli 3D Duvar Kâğıtları

Manzara denince aklınıza ne geliyorsa; evinizde görebilmeniz; üç boyutlu duvar kâğıtları sayesinde mümkün. Bu duvar kâğıtları o kadar gerçekçi ve canlı ki manzarada gördüğünüz yer sanki bir adım ileride. En sevdiğiniz manzara türü hangisiyse dilediğinizi tercih etme şansına da sahipsiniz. Uygulaması zor olan üç boyutlu duvar kâğıtları hakkında uzmanlarından bilgi alabilirsiniz.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.