Haber Dekor - Güncel Dekorasyon Haberleri

En çok Tercih Edilen Çilek Bebek Odası Modelleri ve Fiyatları 2020

0 13

Bebek Odası Modelleri 2020

Dünyada bulunan birçok mobilya üreticisi ürün kataloğuna yeni bebek odası takımları ekledi. Öyle ki bu markalar arasında çok çekişmeli tasarım fikirleri yer almaktadır. Bu markalar ebeveynlerin gözünü dolduracak renk, tasarım ve şıklıkta ürünler ortaya çıkararak bütün bebek odalarını baştan aşağı değiştirmek isteyenler ile doldu taştı. Mesela, istikbal bebek odası takımları ve bellona bebek odası modelleri başta olmak üzere, kelebek bebek odası takımları ve doğtaş bebek odası takımları hatta enza bebek odası takımları bile müşteri memnuniyetine sürüldü. Üstelik hepsinin en organik paydası ise hemen hepsinin günümüz çağının trendi olan organik bebek odası takımları olması idi. Ancak dekorhaber.com yazarları olarak bizler işi sizler için oldukça detaylı bir şekilde inceledik sizin adınıza hiçbir şeyi şansa bırakmadık. Yakın zamanda bebek bekleyen bayanlar için, bu işi en profesyonelce yapan ve sadece, bebek, çocuk ve genç odası üreten Çilek markasının yeni trend ürünlerini incelemeye aldık.

Odanızı Tasarım İle Büyük Gösterin

Çilek Bebek Odası Takımları

Oldukça çok beğenilen ve son derece farklı, şık, kullanışlı ve elbette organik ürünlere imza atan bu ünlü markanın en son ürünlerini şu sıralar evlerde yerini almayı beklemektedir haberdekor.com takipçileri için her zaman olduğu gibi fiyat ve görselleri ile birlikte incelemeye aldık. Bu sayede sizler için hazırlanmış resimleri inceleyerek daha farklı ve güzel bebek odası modelleri ayağınıza kadar gelmiş oldu.

Çilek Romantica Bebek Odası

Ebeveynler için oldukça önemli olan ebeveyn karyolalı büyüyen bebek karyolası tasarımına sahip Raomantic Baby serisi bebek odası takımı şu sıralar %30 indirimli olarak Çilek mağazalarının vitrinlerini süslemekte sadece kafanızı vitrinlere çevirmek yeterli olacaktır. Ebeveynlerin tercihine göre 2 kapılı veya 3 kapılı gardırop seçenekleri bulunan takımın bahsettiğimiz büyüyen karyola seçeneği, 2 kapaklı gardırop ve şifonyerden meydana gelen alternatifi 4.800,00 TL yerine 3.360,00 TL fiyatla kataloglarda yerini almıştır. Fiyatlar konusunda oldukça titiz olan çilek mobilya sizler için özel günlerde ekstra indirim yapmaktadır.

 

Çilek Bebek Odası Mocha

Çilek mobilyanın trendleri arasına girmiş olan ve doğallık konusunda çok hassas olan bir diğer seçeneği ise doğal ahşap tonlarından hoşlananların beğenisine sunduğu Mocha modelinde ise yine birbirinden bağımsız olarak büyüyen bebek karyolası tasarımına yer verilmiş. Bu yeni takımın uzayan karyola, 2 kapılı dolap ve şifonyerden oluşan alternatifi de siz sevgili okurlarımıza özel kampanyaları dahilinde 2.935,00 TL fiyat etiketine sahip.

Çilek Natura Baby Bebek Odası

Bir başka deyişle hep ilklere el atan bu marka şimdide sizler için doğal ahşap ve beyaz renk tonları ile vitrine çıkardığı Natura Baby serisinin yine büyüyen beşik, 2 kapaklı dolap ve şifonyerden meydana gelen çekirdek oda fiyatı 5.550,00 TL yerine indirimli olarak 4.163,00 TL fiyatla kataloglar ve vitrinlerde yerini almıştır.

Çilek Kız Bebek Odası Selena Baby

Piyasada bulunan karakterlerden yararlanarak oluşturduğu bir başka takım ise kız çocukları için oldukça dikkat çekici Selena Baby serisi. Yine büyüyen karyola, 2 kapılı gardırop ve şifoniyer oluşan çekirdek odanın fiyatı ise yine Çilek Kampanyaları dahilinde 2.960,TL fiyat etiketi ile sizleri Çilek mağazalarında bekliyor.

Çilek Bebek Odası Fiyatları Kampanyaları

Bahsi geçen takımların fiyatları ise sadece çekirdek oda fiyatları ve bu fiyatlar sürekli aynı kalmayıp zaman içerisinde farklılık gösterebilir. Ayrıca bu bebek odalarının çekirdek oda üniteleri haricinde daha birçok farklı ünitesi mevcut, yataklar, 3 kapaklı dolap alternatifleri, raflar, uyku setleri veya katlanır beşik gibi. Hem bu diğer seçenekleri görmek hem de Çilek bebek odası güncel fiyatları hakkında fikir almak adına size en yakın Çilek Mobilya mağazalarına veyahut da aktüel ürünler kataloğu uygulamamıza bekliyoruz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.