Haber Dekor - Güncel Dekorasyon Haberleri

İstikbal Ranza Modelleri ve Fiyatları 2020

0 7

En Yeni Ranza Modelleri ve Fiyatları

Günümüz evlerinin git gide küçülmesi ve ev fiyatlarının giderek artması dolayısı ile metrekaresi küçük ev alımları artmıştır. Tam bu bağlamda siz sevgili okurlarımız için incelediğimiz yeni ranza modelleri sizlerin evinizde daha düzenli yerleşmenize yardımcı olacaktır. Türkiye’de oldukça çok beğenilen dünyaca ünlü bebek, çocuk ve genç odası üreticisinin ürünlerini Çilek ranza modelleri ve fiyatları başlığı altında sorguladık ve olabilecek bütün seçenekleri inceleyerek bu yazıyı sizlere sunmak istedik. Oldukça önemli olan mobilya markaları da Bellona ranza modelleri ve Kelebek Mobilya Ranza Modelleri sizler için ayriyeten inceleyeceğiz ve görselleri ile sizlere daha farklı seçenekler sunmaya devam edeceğiz. Onun içindir ki bizi düzenli takip etmeyi unutmayınız. Birçok küçük işletmede ranza modelleri hakkında çeşitli çalışmalar yapmaktadır. Marka takıntısı olmayan okurlarımız bu küçük işletmelerin piyasaya sürdüğü ranza modellerini de incelemeleri önemlidir. Ranza modelleri farklı seçenekler altında yer alan Dolaplı ranza modelleri ve 3 lü Ranza Modelleri ve Fiyatları gibi farklı seçenekleri de sizler için incelmekten gurur duyarız. Bugün ise yine ülkemizin lider mobilya markalarından biri olan İstikbal’in ranzalarını detaylı bir incelemeden sonra sizlere sunmaktayız.

Mutfak Çekmeceleri Nasıl Düzenlenir

İstikbal Ranza Modelleri ve Fiyatları

Ülkemizde kişi başına düzen milli gelirin azlığından olsa gerek özellikle iki oda bir salon evlerde çocuk odası başlıca sorunlardan biri, iki çocuklu aileler çocuklarının odalarını ayıramadıkları için genellikle iki çocuğa dar bir oda yatırmak zorunda kalmaktadır. Odaların azlığı ve çocuklarının fazlalığından dolayı bu sorunu ranza modelleri ve çeşitleri ile çözmeye çalışmak en mantıklısıdır. Bu sorundan mustarip olan milyonlarca aile olduğunu var sayarsak bu ürün modellerine nasıl bir talep olduğunu varın siz düşünün. Bu arz talebine karşın doğal olarak bu geniş pazar üreticilerin iştahını biraz daha kabartarak bu büyük pastadan pay almak isteyen sayısı da bir o kadar artmaktadır. Üreticilerin ise yepyeni ürünler tasarlanarak satışların artması için ise farklı desen ve renklerde üretilmesine neden oluyor. Eski zamanlarda yer alan demir ranzalar ile yeni nesil ranzalar arasındaki fark bu durumu açıkça göstermekte ve onun içinde talep günden güne artmaktadır. Üretilen ranza modellerine bakınca evinin küçük büyük olmasına bakmaksızın herkesin kullanmak istemesi oldukça doğaldır. Dolayısı ile sözü daha fazla uzatmayalım ve hemen bu markanın ürünlerini fiyat ve görselleri ile birlikte incelemeye alalım…

İstikbal Gold Genç Odası Ranza

İstikbal’in en çok tutulan genç odası takımlarından ilk sırada olan Gold genç odası takımı ranza seçeneği ile kataloglarda ve vitrinlerde yerini almış durumda. Oldukça farklı renklerde üretilen ve Opak renklerin kullanıldığı ve son derece zarif bir tasarıma sahip olan Gold genç odasının kullanmak isteyen birçok aile şimdiden almak için ürünleri incelemeye başladılar. Üstelik bu ürün şu sıralar 3.532,00 TL yerine İstikbal kampanyaları ve KDV indirimi ile 2.263,00 Liraya kadar düşüyor. Bu ürünlerde belli aralıklarla özel güncelerde özel indirimler yapılmaktadır.

İstikbal Ranza Modelleri Trend Genç Odası

İstikbal ranza modellerinde gerek basit ve sade tasarımı gerekse renk seçenekleri ile dikkat çeken Trend genç odasının ranza modelleri arayanlar için ideal bir seçenekmiş gibi görünmektedir. Üstelik bu üründe farklı cinsiyetteki bireyler için yani hem kız çocuklar hem de erkek çocuklar için, pembe ve sarı olmak üzere iki farklı renk alternatifi yer almaktadır. Bu üründe yine İstikbal kampanyaları dahilinde 2.547,00 TL yerine 1.632,00 TL fiyatla sizleri İstikbal Mağazalarında ve kataloglarda yerini almış durumda.

İstikbal Ranza Çeşitleri Gallery Genç Odası

İstikbal’in ranza ürün kataloğuna en son eklediği ürün ise Gallery serisi genç odası takımında sizlerin karşısına çıkmaktadır. Hafif farklı çizim ve renklerine dokunuşlarının yer aldığı, dolayısı ile Ikea ranza modelleri gibi bir görünümüne sahip olan farklı tarzı ve modern tasarımı ile siz müşterilerinin beğenisine sunulmuştur. Bu ranzanın fiyatına gelecek olursak oldukça uygun olduğunu düşünerek, İstikbal fiyat listesinde 3.490,00 TL olduğunu söyleyebiliriz. Ancak yine İstikbal indirim ve kampanyaları dahilinde bu ürün 2.555,00 Liraya düşüyor.

Tabi yukarıda verdiğimiz bu fiyatlar kampanya ardından değişiklik gösterebilir. Bu nedenle hem bu ranzaları daha yakından görmek, hem de güncel fiyatları hakkında fikir sahibi olmak adına size en yakın İstikbal satış noktasına veya aktüel ürünler kataloğu uygulamamıza uğramanızı öneririz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.