Haber Dekor - Güncel Dekorasyon Haberleri

Koltuk Takımı Modelleri | Oturma Grupları | Salon Takımları

0 1

Koltuk takımı modelleri bir çok ev için seçilmesi oldukça güç olan bu koltuk takımları hem ucuz hemde kullanışlı olmalı. 2020 Koltuk takımı modelleri bir çok firma tarafından üretilen ve bunlardan en çok göze çarpan ilki Doğtaş koltuk takımı ve modelleri bir diğer ise istikbal koltuk takımı modelleri en çok tercih edilenler arasında. Uzman ekibimiz koltuk takımı modellerini sizler için gerekli çalışmayı yapıp bu makaleyi hazırladı. 2020 koltuk takımı modelleri için aşağıda hazırlanmış olan koltuk modellerini incelemenizi öneririm. Doğtaş koltuk takımı modelleri güncelliğini koruyarak müşterilerinin daha konforlu bir yaşam sürmesi için gerekli tüm çalışmaları yaptılar. Kullanılan malzemelerin kaliteli ve doğal olması, renklerin uyumlu ve ergonemik olması birde bunların yanına fiyat konusunda güzel kampanyalar yapması müşteriler tarafından tam not almış görünüyor.

En Çok Tercih Edilen Koltuk Takımı Modelleri

Ev dekorasyon trendlerini yakından takip ediyorsanız Modern Koltuk Takımları tam siz müşterilerimize göre. Modern koltuk takımları siz müşterilerimizin tarzınızı, kişiliğinizi, ruh halinizi kısacası sizi yansıtan bir üründür. Kendisini özgür hisseden müşterilerimiz, klasik, minimal, gelenekçi, modern, sıra dışı ve daha pek çok değişik modeller ile, evinizde kendi tarzınızı yaratabilirsiniz. Evde sadeliğe önem verenler için sade ve doğal görünüm sağlamak isteyenlere doğal, gösterişli olmasını isteyenlere ise gösterişli ve hepsi için ise frapan; şıklık mutlaka ön plana çıkmış durumdadır. Çünkü bir evin salonu evi gösteren yerlerden en önemlisi olanıdır ve insanların kendini en mutlu ve rahat hissettikleri mekanlardan birisi. Bu nedenledir ki evin güzel görünmesinde başrol oynayan oyuncu olan koltuk takımı modelleri Doğtaş güvencesi ve kalitesiyle her zaman kendi trendini ve çizgisini yakalar bu sayede klasik üslubu sayesinde kendine öz havasını korur. Gelenekçi yapısı modern çizgisi ve sıra dışı görünümü ve pek çok farklı stili ile koltuk takımlarına ruh verir ve yılın tarzını belirler.

En çok tercih edilen koltuk takımı modelleri arasında ;

  • Modern koltuk takımları
  • Chester Koltuk takımları
  • Avangart koltuk takımları
  • Köşe koltuk takımı Modelleri
  • Fonksiyonel koltuk tasarımları
  • Spor koltuk takımları
  • Country koltuk takımları

Başlıklar altında toplamak mümkün, burada sizere uygun olan tasarımlardan birini tercih tamamen size ait.

Koltuk Takımı Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Evinizin omurgasını oluşturan yapı ise koltuk takımlarıdır. Bu koltuk takımları uzun süreli kullanacağınız alanlarda oldukça fazla kullanılmakta. Bu sayede evinize gelen misafirlerinizi ağırlar, sevdiklerinizle mutlu ve heyecanlı günler geçirir, o koltuk takımları evinizin adeta stili, tarzı ve imzası olacak. Odanızın metre karesine uygun olan bir takım seçmek oldukça önemli, bunun yanı sıra ise evin genel tasarımına uyum sağlamalı ve avangard bir hava katmalı. Salonunuz küçük ise minimal ölçülerde ve küçük ölçülerde bir koltuk takımı yahut köşe takımı tercih etmeniz iyi olacaktır. Renk seçiminde bir o kadar önemli, kutu ve karanlık salonları ise açık renk tonları ile daha canlı gösterilebilir. Bunun yanısıra salonunun gayet iyi ışık alıyor ise koyu renk kumaşla tasarlanmış koltuk takımları tercih etmeniz uygun olacaktır.

Birçok çeşit ve fiyatta koltuk takımları bulunmakta. Bu nedenledir ki koltuk takımı alırken kaliteli kumaş olmasına oldukça dikkat edilmeli çünkü uzun yıllar kullanmanız gerekecek. Leke tutmayan silinebilen kumaşlar önceliğimiz olmalı. Bu sayede en ufak bir görünmez kazada temizleme imkanı olabilsin.

Koltuk takımlarımızın iskelet yapısının sağlam olması ve bunun yanında oturma alanlarının ergonemik ve rahat olması, koltuklara uzandığınızda, yattığınızda sırt ağrısı yapmaması gerekiyor.

Koltuk takımların da yastıkları asla es geçmeyelim hem modern ve hem de düzenli görünmesini sağlamakta. Yastık içinde yine kaliteli kumaş ve yıkana bilir olması yani fermuarlı olması oldukça önemli.

Bu nedenledir ki koltuk takımına baktığınızda görüntüsü duruşu ile salonunuza enerji vermeli, özgün ruhunu yansıtmalıdır. Evin en önemli yeri olan boş salonu doldurmak koltuk takımlarının görevi tabi ki bunların yanına küçük aksesuarlar eklemek daha farklı bir hava katacaktır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.