Haber Dekor - Güncel Dekorasyon Haberleri

Modern Renk Trendleri 2020, Sakin Şafak Mavimsi Grimsi Yeşil

0 2

En son renk trendleri, ev dekorasyonuna ve moda tasarımına güzel tonlar getiriyor ve her yıl Pantone Color Institute uzmanları bu seçenekleri yansıtan modern renk şemaları sunuyor. AkzoNobel estetik Uluslararası Merkezi, 2020 favorisini belirlemek için geniş çaplı çalışmalar yaptı. Lider rengi sakin Şafak. Doğa uyanmadan önce sabahın erken saatlerinde görebileceğiniz grimsi-mavimsi yeşil bir renk tonudur. Bu yatıştırıcı, nazik, evrensel olarak çekici renk, 2020 iç dekorasyon ve moda için favori renk tasarım seçimi haline gelir.

Modern Çocuk Odası tasarımı ve Dekorasyonunu oluşturmak için harika 6 İpucu

Sakin Şafak, doğa, aile, diğer insanlar ve dünya ile daha güçlü bağlar geliştirme arzusunu ileten rahatlatıcı bir yeşil tondur. Gri ve mavi bir dokunuşla narin yeşil, zarif, sessiz, neredeyse nötr ve aynı zamanda orijinal, güçlü ve geleneksel sakin renklerden farklıdır. Bu Renk Işık başlangıcı, huzurlu arka planlar, uyanış ve açılış ile ilgilidir. İç tasarımcılar ve Moda Tasarımcıları, akromatik paletteki temel tonların hayat dolu renkle değiştirilmesi gerektiğini uzun zamandır kabul ettiler. Sakin Şafak hayat, yeni bir başlangıç ve büyük planlarla ilgilidir.

Mavimsi-grimsi yeşil renk
Yeşil aksesuarlar, oda mobilyaları, duvar boyası ve yumuşak ve narin yeşil renkte modern duvar kağıdı, insanları doğaya bağlarken 2020 yılında iç tasarımı yenileyecek. Evinize yeni, çağdaş bir tonda ev mobilyası eklemekten çekinmeyin; evinizin iç mekanlarına stil ve zarafet katacaksınız.

Dekorasyondaki en son trendler akan yeşil rengi ile yeşiller, maviler, griler, siyah ve beyaz ile birleştirir. Yeşil tonları sıcak tonlar ve lavanta ve tozlu pembe gibi soğuk renklerle karıştırabilirsiniz. Birçok klasik ve benzersiz, modern renk tonları güzel yeşil renk kombinasyonlarında gelir.

İç tasarımınıza daha farklı dokular karıştırın. 2020’nin modern renk tonu, en sevdiğiniz rengin ilham verici ağırlığının inanılmaz hafifliğini iç renk şemalarına harmanlayan tüm dokularla iyi çalışır. Yumuşak yeşil renkler doğal olarak güzel, çok yönlü ve rahattır. Modern rengi oda tasarımınıza nasıl dahil edebileceğinizi düşünün. Yumuşak yeşil ile ev dekorasyon fikirleri göz atın ve ev iç daha fazla stil eklemek için ilham olsun.

Yeşil iç renkler ile ilgili resimler

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.